نحوه ی تبدیل فایل اسکن شده ی Image به PDF

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از یک سند کاغذی در کامپیوتر خود اسکن بگیرید و آن را به عنوان یک فایل PDF در سیستم ویندوز یا مکینتاش خود ذخیره کنید. اگر در حال حاضر یک فایل اسکن شده از سند خود دارید، می توانید آن را به یک فایل PDF تبدیل کنید. برای این کار باید از یک تبدیل کننده ی آنلاین استفاده کنید.

مراحل :

وب سایت PNG to PDF

1. وب سایت PNG to PDF را باز کنید. برای این کار از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرس http://png2pdf.com/ بروید. اگر نتوانستید از یک سند با فرمت PDF اسکن بگیرید می توانید آن را بعدا به فرمت PDF تبدیل کنید.
اگر فایل را در کامپیوتر خود با فرمت JPG اسکن گرفتید به http://jpg2pdf.com/ بروید.

گزینه  UPLOAD FILES
گزینه UPLOAD FILES

2. روی UPLOAD FILES کلیک کنید. این گزینه در وسط صفحه قرار دارد. با انجام این کار پنجره File Explorer (Windows) یا Finder (Mac) باز می شود.

انتخاب تصویر

3. تصویر اسکن شده خود را انتخاب کنید. به پوشه ای که تصویر اسکن شده خود را در آن ذخیره کرده اید, بروید. سپس روی تصویر کلیک کنید تا انتخاب شود.

گزینه Open

4. روی Open کلیک کنید. این گزینه در گوشه پایین, سمت راست پنجره قرار دارد. با این کار تصویر با فرمت PNG (یا JPG) در سایت PDF آپلود خواهد شد.

تبدیل به فرمت PDF

5. صبر کنید تا تصویر به فرمت PDF تبدیل شود. این مرحله تنها چند ثانیه طول می کشد.

DOWNLOAD

6. روی DOWNLOAD کلیک کنید. این گزینه زیر فایل تبدیل شده و در وسط پنجره قرار دارد. با انجام این کار فایل PDF در کامپیوتر شما دانلود می شود.

منبع : نحوه ی تبدیل فایل اسکن شده ی Image به PDF