چگونه ناراحتی کسی را با پیام متنی رفع کنیم ؟ ( نشان دهید که به آنها توجه می کنید )

 

خوشحال کردن کسی که با او رو در رو نیستید گاهی اوقات دشوار به نظر می رسد. اما پیام دادن یک راه مناسب برای خوشحال کردن افراد دور از شماست. اگر دوست شما روز های سختی را پشت سر گذاشته است, این مهم است که شما به عنوان یک دوست بتوانید این فرد را آرام کنید و کاری انجام دهید تا از با شما بودن لذت ببرد و ناراحتی اش را فراموش کند. می توانید برای او جوک یا استیکر بفرستید, می توانید عکسی را به صورت خنده دار ویرایش کنید تا از موضوعی که آزرده خاطر شده است دور شود و برای ساعاتی به آن فکر نکند. در این مقاله ترفندها تصمیم دارد به شما آموزش دهد که چگونه این مهارت مهم را کسب کنید. برای دنبال کردن نکات مهم با ما همراه باشید.

مراحل :

پیام دادن
پیام دادن
  1. از آنها بپرسید که چه اتفاقی برایشان رخ داده و به آنها اجازه دهید درباره مشکل شان صحبت کنند. اجازه دهید آنها مکالمه را هدایت کنند و به داستان تعریف کردن خود نپردازید. در حالی که دوست شما جریان را برای شما تعریف می کنند، نظرات متنی خود را برای آنها ارسال کنید به عنوان مثال بگویید : “چقدر بد ! ” یا ” خیلی متاسفم “.

اطمینان حاصل کنید که پاسخ های شما حمایتی خواهد بود.

شما می توانید از نشانه های غیر کلامی مانند “” emoji نیز استفاده کنید.

فرستادن متن
فرستادن متن
  1. به آنها یادآوری کنید که چقدر عالی هستند. برای دوست خود متنی ارسال کنید و 3 چیزی را که از آنها دوست دارید, بنویسید.

می توانید چنین پیام هایی را ارسال کنید :

حس شوخ طبعی : “همیشه مرا می خندانی”

” تو همیشه وقتی من ناراحت هستم بهترین جوک ها را می گویی “.

استعدادهای او: ” تو خلاق ترین فردی هستی که من می شناسم !”

شخصیت او: ” تو فوق العاده وفادار هستی. من می دانم که می توانم روی تو حساب کنم. “

“تو بزرگترین قلب دنیا را داری.”

فرستادن شعر
فرستادن شعر
  1. یک بیت از یک شعر را برای آنها ارسال کنید. اگر پیدا کردن کلمات مناسب برای شما دشوار است، به دنبال یک آهنگ یا شعری که می تواند آنچه در دل شماست را بیان کند باشید. اگر می دانید که دوست شما عاشق اشعار شاعر خاصی است در اینترنت آن را جستجو کنید و از این ابیات استفاده کنید.
ارسال متنی از بزرگان
ارسال متنی از بزرگان
  1. یک نقل قول الهام بخش برای او ارسال کنید و او را به وجد بیاورید. گاهی بیان کردن احساسات به زبان خودمان سخت است در این موارد می توانیم از نقل قول بزرگان استفاده کنیم. در اینترنت جستجو کنید و یک عبارت خوب پیدا کنید و آن را برای دوست خود ارسال کنید.
فرستادن پیام مهربانی
فرستادن پیام مهربانی
  1. پیام خود را با مهربانی به اتمام برسانید. به جای اینکه فقط در پایان مکالمه بگویید “خداحافظ”، می توانید از جملاتی مانند ” امیدوارم زندگی به کامت باشد و به آرزو هایت برسی !” یا ” روز خوبی داشته باشی. بی نهایت منتظر دیدار تو هستم.” و جملات این چنینی استفاده کنید.

منبع : چگونه ناراحتی کسی را با پیام متنی رفع کنیم ؟ ( نشان دهید که به آنها توجه می کنید )