چوب پلاست دور استخر به محصولی محبوب و پر استفاده برای پارک های آبی و استخرهای شخصی و عمومی تبدیل شده است.شما می توانید انواع محصولات چوب پلاست به خصوص چوب پلاست دور استخر را در نمونه کار چوب پلاست مشاهده کرده و به راحتی سفارش دهید.

برخی از ویزگی های چوب پلاست دور استخر عبارتند از:

  • این محصول تاشو می باشد
  • تمیز کردن آن بسیار راحت است
  • به هیچ وجه فرایند پیچ در اتصالات وجود ندارد
  • به راحتی می توانید آن را روی زمین قرار دهید و یا بردارید
  • نصب آن آسان است
  • قابلیت لغزش ندارد
  • آب را به خود جذب نمی کند
  • در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی خاص بسیار مقاوم است
  • دارای طول عمر بسیار بالاییست
  • برای سال ها نیاز به تعویض و تعمیر پیدا نمی کند

در تصویر زیر یک نمونه کار چوب پلاست دور استخر را مشاهده میکنید که در استخر روباز مورد استفاده قرار گرفته است:

https://accutanrx.com/wp-content/uploads/2022/06/H6b7c504963b54b0ab29fb4d967e1a77cH.jpg

چوب پلاست دور استخر از ترکیبانی ساخته می شود که در برابر آفتاب و آب مقاوم هستند،این کفپوش ها معمولا از آرد چوب درخت ساج و آیریکو ساخته می شوند که به خواصی که در بالا اشاره شد می انجامد.اگر محصولات چوب پلاست استفاده شده در کناره های استخر کیفیت پایینی داشته باشد،به مرور زمان و پس از چند ماه خرد شده و ترک برمیدارد.

بنابراین در هنگام انتخاب چوب پلاست و مشاهده نمونه کار چوب پلاست،توجه به دو موضوع اساسی زیر اهمیت دارد:

اول آنکه زیبایی را در نظر بگیرید:طرح و نقش و رنگ چوب پلاست باید به گونه ای باشد که با فضای مجاور به خوبی هماهنگ باشد.طرح چوب پلاستی که برای یک استخر عمومی استفاده می شود طبیعتا متفاوت از رنگ و طرح چوب پلاستی است که در یک استخر روباز شخصی مورد استفاده قرار می گیرد.

در گزینه دوم رنگ آن را باید متناسب با فضای اطراف و با توجه به سنتی یا مدرن بودن معماری تعیین کنید.خوشبختانه صدها نمونه کار چوب پلاست دور استخر وجود دارد که می توانید برای انتخابی راحت تر و آسان تر آن ها را مشاهده کنید تا در نهایت در مورد طرح و رنگ چوب پلاستی که می خواهید تصمیم بگیرید.

اما مورد دوم توجه به کیفیت محصول و اطمینان پیدا کردن از مقاومت بالای محصولی است که قصد خریداری و استفاده از آن را دارید.

یک نمونه کار چوب پلاست دور استخر دیگر را در تصویر زیر مشاهده می کنید:

https://accutanrx.com/wp-content/uploads/2022/06/havuz-kompozit-deck-kaplama-1024x768-1.jpg

همانطور که در نمونه کار چوب پلاست بالا میبینید،چوب پلاست به دلیل شباهت خود به چوب می تواند ظاهر بسیار زیبایی به محیط مجاور استخر شما دهد.علاوه بر زیبایی،به دلیل مقاومت در برابر رطوبت و آب و لغزنده نبودن،به گزینه ای بسیار محبوب برای نماهای بیرونی مانند دور استخر یا انواع کفپوش های دیگر تبدیل شده است.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد خرید چوب پلاست دور استخر و یا هر نوع چوب پلاست دیگر را دارید،با کلیک بر روی لینک زیر برخی از نمونه کارهای چوب پلاست که توسط شرکت چوب پلاست نست طراحی شده و به اجرا درآمده اند را مشاهده کنید:

نمونه کار چوب پلاست